Szczecin Warszewo, ul. Szczecińska 14

Muzykujmy razem!

logo

513 161 136

kontakt@prymka.pl

Szczecin Warszewo

Szczecińska 14

Pn - Pt 8.15 - 20.00

So 9.00 - 15.00

logo

Aktualności

Nasze uczennice klasy wokalnej wystąpiły dziś w Finale II Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Ińsku. Gratulujemy Julicie zajęcia 3. miejsca i Łucji 2. miejsca w swoich kategoriach wiekowych Również gratulujemy ich nauczycielce p. Karolinie i Rodzicom BRAWO!  
Read more
Zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe z rytmiki, które odbędą się w środę 07 września w świetlicy przy ul. Szczecińskiej 14 o godz. 17.15 (dzieci 1,5-2 latki) oraz 18.00 (dzieci 3-4 latki). Ze względu na ograniczoną ilość osób obowiązują zapisy bezpośrednio pod nr tel. 513161136, zapraszamy i do zobaczenia     
Read more
Pomalutku zbliżamy się do rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Plan zajęć dla uczniów kontynuujących naukę w naszej szkole będziemy układać 02-03 września, a z regularnymi zajęciami startujemy od 05 września. Również czekamy na nowych uczniów, można już do nas dzwonić, aby się zapisać. Wkrótce podamy terminy spotkań dla poszczególnych instrumentów oraz terminy zajęć pokazowych z rytmiki dla najmłodszych dzieci, do zobaczenia […]
Read more
   
Read more
Z radością informujemy, że obecny rok szkolny zakończymy prezentacją naszych uczniów w auli SP7 przy ul. Złotowskiej w dwóch terminach: – 13 czerwca o godz. 14.15 dla uczniów klas skrzypiec i pianina – 20 czerwca o godz. 14.15 dla uczniów klas gitary, fletu, trąbki i wokalu. Do zobaczenia!
Read more
Rozpoczynamy zapisy na zajęcia grupowe z rytmiki dla najmłodszych. Planujemy regularne zajęcia rozpocząć z początkiem października. W ostatnim tygodniu września odbędą się zajęcia pokazowe dla chętnych osób. Ze względu na ograniczoną ilość osób w grupie obowiązują zapisy telefoniczne. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 513161136. Dokładamy wszelkich strań, aby nasze zajęcia były bezpieczne w obecnej sytuacji.
Read more
Chcesz do nas dołączyć? Wkrótce rozpoczynamy zajęcia muzyczne: Prowadzimy indywidualną naukę gry na pianinie, skrzypcach, gitarze, trąbce oraz naukę śpiewu. W tym roku, aby się zapisać, prosimy o kontakt telefoniczny: 513161136. Zapraszamy!
Read more
Wkrótce rozpoczynamy nowy rok szkolny. Nasi uczniowie kontunuujący naukę rozpoczną zajęcia od 7 września. W pierwszym tygodniu września ustalimy plan zajęć indywidualnych. Do zobaczenia!
Read more
Za nami pierwsze miesiące nauki i nasi uczniowie już chcieliby się zaprezentować ze swoimi utworami. Serdecznie zapraszamy na Koncert jesienny, który odbędzie się w niedzielę 17 listopada w świetlicy parafialnej przy ul. Szczecińskiej 14. Skrzypkowie i gitarzyści wystąpią o godzinie 15.00, a pianiści i wokaliści o godz. 16.15. Do zobaczenia!
Read more