Szczecin Warszewo, ul. Szczecińska 14

Muzykujmy razem!

logo

513 161 136

kontakt@prymka.pl

Szczecin Warszewo

Szczecińska 14

Pn - Pt 8.15 - 20.00

So 9.00 - 15.00

logo

Program instrumentalny

Tworzymy szkołę o wysokiej jakości edukacyjnej. Nasza kadra to doświadczeni muzycy i  nauczyciele, a nasza szeroka oferta pozwala na wszechstronny przebieg kształcenia muzycznego dzieci i młodzieży.

W naszej Szkole nauczamy gry na instrumentach: pianino, skrzypce, gitara, flet poprzeczy i trąbka.

Obok indywidualnych zajęć z instrumentu głównego, wszyscy nasi uczniowie biorą udział w zajęciach z teorii muzyki. Dzięki temu dzieci kształcą swoje umiejętności słuchowe, poznają zasady muzyki, uczą się aktywnie słuchać muzyki oraz poznają literaturę muzyczną. Pozwala to uczniom lepiej rozumieć muzykę, a przez to lepiej ją wykonywać.

Muzyka dla naszych uczniów staje się przyjemnością i pasją, a nie tylko obowiązkiem.

Nie wszyscy w przyszłości muszą zostać zawodowymi muzykami, ale dzięki naszym zajęciom wychowujemy pokolenie otwarte na kulturę i świadomie odbierające sztukę.

Dzieci, które będą chciały kontynuować dalszą zawodową ścieżkę edukacji muzycznej, dzięki nauce w naszej szkole będą miały gruntowne podstawy praktyczne jak i teoretyczne.

Uczniowie naszej Szkoły uczą się nie tylko gry na instrumencie, ale mają okazję wykorzystać swoje umiejętności w zespole instrumentalno-wokalnym, dzięki czemu dodatkowo czerpią przyjemność z muzykowania zespołowego. Dzieci stają się świadomymi wykonawcami muzyki, odnajdują swoją ważną rolę w zespole oraz nabywają umiejętności współgrania z innymi osobami i słuchania siebie na tle innych muzyków.

Nasi uczniowie stają się osobami świadomymi swojego talentu, swojej wartości i niecodziennej umiejętności gry na instrumencie.